Члени МГО ”Сокіл” відвідали віддалений сиротинець Січеслава

17 грудня 2011 року члени Січеславського “Соколу” провели благодійну акцію у віддаленому сиротинці міста приурочену дня святого Миколая.

Цієї суботи члени Січеславського “Соколу” з нагоди свята святого Миколая відвідали дитячий будинок “Берегиня” для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Соколятам вдалося довезти святковий Дух Миколая в один з найвіддаленіших сиротинців міста Січеслав (Дніпропетровськ) у Красногвардійському районі. Через таку віддаленність, діти, що мешкають у сиротинці, часто лишаються без уваги. Гірко, адже таку нестачу турботи вони переживають часто у свята, коли у дитячих будинках, що трохи ближче до центру міста, й ніде ступити – так багато гостей.

«Цього року, ми привезли дітлахам святкові подарунки – фрукти, солодощі, одяг та іграшки. Окрім того, ми хотіли перенести забутих батьками дітлахів у казку та познайомити зі Святим Миколаєм, який понад усе хоче зробити так, аби кожна дитина, яка не має родини, почувала себе потрібною. Тому ми розповіли у театралізованій формі дітлахам, що Святий Миколай поруч з ними не лише один день на рік 19 грудня, а він поруч завжди і неодмінно захистить у будь-якій ситуації. Чи вдалось це нам довести? Потрібно запитати у дітей. Проте я переконаний, що їхні щирі посмішки стали тому доказом, а тим паче, найкращим подарунком до свята, яке наближається. Мене, як батька малолітньої дитини, дуже бентежить, що в сучасній Україні є ще забагато місць, де перебувають діти, які з не своєї волі були позбавлені простих дитячих радощів, а з волі випадку своїх батьків, або просто чиєїсь недбалості. І ми не збираємось зупинятись, у нас є енергія, ідеї та відкрите серце, тому вже наступного року ми відвідаємо сиротинці не тільки на свята, а й у вихідні дні, аби показати, що діти-сироти – важливий елемент нашого суспільства», – зазначив заступник голови обласного осередку Січеславського ”Соколу”, Володимир Долгіх.

«Було трохи лячно, оскільки ми вперше мали виступити у ролі таких собі казкарів перед аудиторією дітей різних вікових категорій від 4 до 16 років, і ніхто не знав як нас сприймуть. Але винагорода за той час, який ми вклали на підготовку, та наші переживання були варті того. Це були щирі дитячі посмішки, бо ми окрім пакетів віддали їм свої гарячі серця. Турбота про дітей є одним з проявів націоналізму на практиці. І особливо це стосується дітей, які не відчули батьківського піклування. Долі ще маленьких українців, яких ми побачили, вражають і змушують замислитись над станом нашого народу. В більшості випадків – це діти з сімей, де батьки або страждають на алкоголізм, або померли від нього. Тобто ми можемо зробити висновок, що проблему безпритульних дітей безпосередньо спричиняє проблема масового алкоголізму, проблема яка мусить долатись всіма можливими шляхами від політичного до суто пропагандивного», додав голова міського осередку Січеславського ”Соколу” Юрко Горовець.

Як висновок, треба зазначити, що власне тому дітям-сиротам потрібна особлива увага, їм потрібно відчути прояв любові, поваги та турботи. І саме це МГО ”Січеславський Сокіл” намагались подарувати дітям у передсвятковий день, не забуваючи звісно і про матеріальний бік справи.

Прес-служба молодіжної громадської організації “Січеславський Сокіл”

SicheslavSokil@gmail.com

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста