FEMEN і …

У великому завзятті з почуттям громадського обов’язку і ще сяких-таких “вищих” почуттів, можливо і трішки патріотичних, останння фортеця демократії та народного контролю за владою, вже вкотре показує дивні рефлексії, які до цього часу, хоч і були помітними та не настільки. Мова піде як Ви мабуть зрозуміли про “охоронців слова правди”, про “п’яту владу”, “народне око” і так далі. Або ж про тих, для кого влучним визначенням будуть слова видатного, великого поета України Тараса Григоровича “я на сторожі коло їх поставлю слово”. Для тих прошарків, що ще не в бронепоїзді або ж з легким головним болем, опісля “важкоалкогольного чи горілчано-святкового” празнування, а отже ще не все втямки, покладу всі карти на стіл. Мова йде про представників славетною професії ЖУРНАЛІСТ !!!
422303_3552683581565_254169877_n
Як бачимо, як завжди не повністю гола, та завжди запальна одна з активісток вже мабуть усім відомого, а як автору наприклад сумновідомого, FEMEN відрізає Хрест на якому тим паче є й Розп’яття !!! Даний Хрест встановлено під час Помаранчевої революції на пам’ять про жертв політичних репресій, особливо важливо тут згадати, що Хрест постав завдяки ініціативі греко-католиків та їх коштом. Чому це так важливо? Тому що FEMEN на знак протесту проти судилища своїх російських побратимок з гурту Pussy Riot, засуджених не без активної участі православного російського духовенства( РПЦ), вирішили помститися “місцевим православним”. Вибрано було ось такий захід проти “опіуму народу”. Та як бачимо з об’єктом вандалізму чи ще б пак хуліганства, вони м’яко кажучи помилилися, замість православних, відпилявши греко-католицький Хрест.

Чи не помилилися? …Як нам відомо до своїх акцій, феміністки готуються дуже прискіпливо, адже як інакше вони можуть з’являтися оголеними в тих місцях, де б здавалося чудова і міцна охорона чи куди потрапити не можливо взагалі…Або ж знаходячи фінанси і бажання їх можна легко побачити десь на “протестах” у Європі тощо. Відверто кажучи і цього разу не виникає сумніву, що вони знали що робили і який Хрест спилювали….Та хай це питання залишиться відкритим…поки що…

Також слова на зразок мораль,честь та гідність, вже остаточно забуваючи про словосполучення “здоровий глузд” феміністок теж залишмо поза даним блогом, чесно кажучи автор був прихильником(не всіх дій !!!!) феміністок, вважав, що вони й справді ЩОСЬ захищають чи за ЩОСЬ БОРЯТЬСЯ. Мабуть це було помилкою, подібні дії зі спиляним Хрестом розвіюють такі думки.

527205_431782433530282_1173941211_n

Та ось що цікаво, що робили у цей час журналісти??? ЩО оця от “п’ята влада і народний контроль” вдіяли щоб запобігти цьому? Та нічого. Стояли наче вівці і знімали…знімали…і вели поміж собою “професійні розмови”(чи не про честь професії), перекидуючись глузливими натяками та посмішками. А потім ще й брали інтерв’ю. ВСЕ. Звідси логічне питання яким це чином ВОНИ відрізняються від НЕЇ..? Та ніяким. І у цьому біда. Велика. Ось такі у нас феміністки, що пиляють хрести, можливо вже завтра запалає яка церква… і такі у нас журналісти, яким на все начхати.

Ви досі запитуєте себе чому у нас така влада і чому нас дурять на кожному кроці?…..не варто.

Любомир Зятик

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста