Лекція з Українського Націоналізму в Дніпропетровську

2 листопада 2011 року у славетному місті козацької слави Січеслав ”Студентська Свобода” організовує публічну лекцію з обговоренням на тему: «Український Націоналізм: минуле і сучасне».

Обласний Провід Січеславської ”Студентської Свободи” перша серед інших молодіжних громадських організацій міста організовує публічну лекцію з обговоренням на тему: «Український Націоналізм: минуле і сучасне».

«Сьогодні у світі націоналізм стоїть перед новою проблемою, яка дуже умовно називається питанням глобалізації. Коли подивитися глибше, то це означає, що скомпрометовані у словниках і житті поняття шовінізму, імперіалізму прикриваються новою формою. І це порушує перед різними народами серйозні проблеми. З суто національного аспекту вони переходять в асект економічний, соціальний, культурний, військовий і дипломатичний. У ХХІ ст. питання націоналізму будуть дещо іншими, але не менш пекучими, ніж на переломі ХІХ ст. та ХХ ст., і впродовж минулого століття.

Мета нашогоого заходу – зображення справедливих фактів, які надають правдиву інформацію про Український Націоналізм, а також пропаганда та популяризація ідей Д. Донцова, М. Міхновського, М. Сціборського та С. Бандери серед молоді Січеслава.» – зауважив голова Січеславської ”Студентської Свободи” Денис Ковальов.

Місце проведення лекції – вул. Червона 13, кімната 32.

Початок лекції – о 16:00.

Запрошуємо не байдужих та свідомих українців, особливо молодь!

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВМГО ”Студентська Свобода”

Тел. 096-778-59-72

kdv_svoboda@ukr.net, dnipropetrovsk.oo.presa@svoboda.org.ua

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста