Листiвка УПА щодо капітуляції Німеччини, травень 1945 р.

Смерть сталінсько-гітлерівським загарбникам

НА СКІН ГІТЛЕРІВСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Остаточно Німеччина капітулювала перед своїми ворогами. Жорстокий окупант, який скривавив Україну кров’ю її кращих синів і дочок, який думав нікчемно знищити наш народ і був проклятим ворогом нашого державницького, самостійного життя – той окупант перестав існувати…

Завдяки угоді кривавих виродків Гітлера і Сталіна перший скористав з нагоди і продовжував ідло другого: у своїй скаженості знищив мільйони українців.

Спалена, зруйнована Україна. Збезчещений Київ – наша столиця. Братські могили борців за УССД…Пролилась гаряча кров визначних борців –революціонерів з часів польської та першої окупації більшовиків – Славної Пам’яті Провідників – Климова-Легенди, Мирона-Орлика, Лемика-Сенишина, тисячі інших, що їх могили по всій Україні. В’язнення Провідника Степана Бандери, Голови Державного Правління – Ярослава Стецька, інших непохитних революціонерів в тюрмі на Лонцького, в концтаборах в Аушвіц, Дахау, Оранієнбург…

Але прийшов час, і кати пізнають теж, що таке тюрми, концтабори, шибениці, масові розстріли, спільні могили. Простелився шлях до смерті і ганьби кохам, франкам, вехтерам, кацманам* та іншим, яких руки забагрені українською кров’ю.

Де ж та німецька гордість і зарозумілість, де «нур фюр дойче»? Вже все то згинуло, але залишиться страхітливий спогад та пересторога майбутнім поколінням. Зазнає теж Німеччина неволі і руйнування. Пізнає все німецьке населення, що таке окупація.

І сьогодні, коли згадуємо німецькі звірства на Україні, радіємо, що врешті прийшов час науки і кари.

Через мільйонові жертви Сталін тріумфує. Щоправда нездарно і завдяки чужій допомозі він переміг. Та чи це його заслуга? Сталін встелив мільйонами трупів шлях від Сяну до Волги, а ненависть народів і в першу чергу українського народу, відкинула гітлерівських окупантів, довела їх до знищення.

Українець, який в лавах Червоної Армії, – сьогодні в Німеччині. А завтра він стане в лавах збройної сили українського народу, щоби знищзнищити терор Сталіна й НКВД та звільнити Україну.

Шлях, яким пішов Гітлер, не мине Сталіна.
Хвилина всенародного торжества з нагоди знищення сталінсько-більшовицьких заграбників близько!
Вона напевно прийде!

ЗА НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНУ РЕВОЛЮЦІЮ В СРСР!
ЗА САМОСТІЙНІ ДЕРЖАВИ ВСІХ ПОНЕВОЛЕНИХ НАРОДІВ ЄВРОПИ І АЗІЇ!

УКРАЇНСЬКІ ПОВСТАНЦІ.

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста