Ніч гніву у Львові

Вчора минуло рівно місяць від стихійного народного повстання 18 лютого у Львові. Ніч Гніву – саме так прозвали те волевиявлення тисяч львів’ян, які підняли протест проти злочинного режиму. Кадри палаючого Майдану у Києві, імена загиблих кращих синів нашого народу, Внутрішні війська з допомогою БТР-ів прориваються у Київ – терпець толерантних львів’ян увірвався. Багаторічний гніт, корупція, знущання, приниження, убивства, ув’язнення матеріалізувались у стихійний бунт проти органів антинародної держави, проти лігв карателів режиму.

Масові повстання у містах Західної України психологічно вдарили по псах системи, які убивали протестувальників в Києві. Вони зрозуміли, що їм настав кінець. Вони втікали з Грушевського і Маріїнського парку. Але перед своєю остаточною поразкою режим забрав життя сотень Героїв.

Після Ночі Гніву у Львові пси системи боялись вийти на вулицю, боялись одягнути форму. Ситуацію в місті під свій контроль взяли в руки самі львів’яни. За цей час криміногенний рівень у місті впав в 3 рази.

Але тепер нова влада реабілітовує слуг попереднього режиму. Державні органи очолюють архітектори корупційних схем, рекетири і злочинці, крадії і опортуністи. Міліція починає знову ходити по домівках громадських активістів, знімати побори з ринків, кришувати гральний бізнес, нарко- і алкоторгівлю. Кримінал отримав нове життя.

Нова влада прикривається кризою у Криму і не робить абсолютно нічого для її вирішення. Ми чуємо старі тези: «зараз не на часі», «єднаймося». Кожен, хто критикує нову владу – «провокатор». Натомість, за нашими спинами вони дерибанять владу і крісла, дають владу олігархам і криміналу. Ми знову чуємо заклики побороти агресію Кремля, а потім розбиратись між собою. І ми знову бачимо, що нова влада так само абсолютно бездіяльна.

Всі пси системи: менти, чиновники, депутати, прокурори, судді та інші – пам’ятайте цю ніч. Нехай вона приходить до вас кожної ночі уві сні. Нехай не забувається ні на мить. Тому що вона прийде по вас ще не один раз. Вона буде повторюватись доти, доки ваша система не впаде. Вам не має місця у народовладному суспільстві. Не забувайте про це.

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста