Пікет до дня вшанування жертв Голодомору

”Сокіл” та ”Студентська Свобода” влаштують пікет до дня вшанування жертв Голодомору

25 листопада 2011 року обласні осередки молодіжної громадської організації “Сокіл” та Всеукраїнської молодіжної громадської організації ”Студентська Свобода” влаштують спільний пікет із гаслом: «Молодь проти Косіора! Молодь за Полуботка!» з приводу перейменування вулиці Косіора на вулицю Полуботка до дня вшанування жертв Голодомору в Січеславі.

Голодомори і репресії, влаштовані в Україні більшовиками, забрали мільйони життів українців і залишили незгладимий чорний слід в історії України. Соціалістичні експерименти над українською нацією в соціально-економічній сфері не призвели до побудови славнозвісного “світлого майбутнього”, а лише набрали небаченого за своїми масштабами “театру абсурду”, якого не знала ще світова історія. Зграя інородців-більшовиків, що захопила владу в Росії, намагалась знищити цілий народ – українську націю – у своєму намаганні укріпитись при владі.

В пам’ять про мільйони українців, що в муках загинули від рук більшовицької наволочі шляхом штучного голоду 1932-1933 рр. Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Студентська Свобода” спільно із Дніпропетровською обласною молодіжною громадською організацією “Сокіл” вирішили провести акцію свідомої патріотичної молоді, на підтримку перейменування вулиці, що носить ім’я польського ката Станіслава Косіора, на вулицю славетного українського гетьмана Павла Полуботка.

Місце проведення акції – майдан перед Дніпропетровською міською радою на пр. Карла Маркса 75.

Початок акції – о 12:00.

Городяни, підтримайте молодь!

Українці, не будьте байдужими!

Посилання для охочих приєднатись до акції: http://vkontakte.ru/event25677191

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації “Студентська Свобода”

Т. 096-778-59-72

kdv_svoboda@ukr.net, dnipropetrovsk.oo.presa@svoboda.org.ua

2 думки про “Пікет до дня вшанування жертв Голодомору”

  1. Цікаво, що гетьман Полуботок є прадідом Олександра Поля, почесного громадянина Січеслава (окупаційна назва-дніпропетровськ), котрий по суті був справжнім засновником нашого міста. Поль знав про своє гетьманське походження і був вихований в козацькому дусі. Саме він створий бізнес-план донбасько-криворіжського реґіону й домігся його провадження в життя…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста