”Сокіл” та ”Студентська Свобода” вшанували жертв Голодомору

26 листопада 2011 року обласні осередки молодіжної громадської організації “Сокіл” та Всеукраїнської молодіжної громадської організації ”Студентська Свобода” разом з іншими націоналістичними організаціями Січеславщини вшанували пам’ять багатомільйонних жертв геноциду українців, який здійснила більшовицька влада шляхом штучного голоду у 1932-1933 рр.

У Січеславі (Дніпропетровську) члени обласних організацій ВМГО “Студентська Свобода” спільно із МГО “Сокіл” приєдналися до велелюдного маршу пам’яті мільйонів українців, що в муках загинули від рук більшовицької наволочі шляхом штучного голоду 1932-1933 рр. Після маршу біля монументу жертв Голодоморів і політичних репресій відбулася панахида та всенародне віче пам’яті, де кожен мав змогу вийти до мікрофона і вшанувати привселюдно жертв радянської тоталітарної системи, серед охочих був і заступник голови Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації “Сокіл” побратим Святоша, який зазначив:

«Голодомори і репресії, влаштовані в Україні більшовиками, забрали мільйони життів українців і залишили незгладимий чорний слід в історії нашої Батьківщини. Соціалістичні, а надто комуністичні, експерименти над українською нацією в соціально-економічній сфері не призвели до побудови славнозвісного “свєтлава будущєго”, а лише набрали небаченого за своїми масштабами “театру абсурду”, якого досі не знала ще світова історія. Зграя інородців-більшовиків, у вигляді С. Косіора, В. Чубаря та Г. Петровського, що захопила владу в Росії, намагалась знищити цілий народ – українську націю – у своєму намаганні укріпитись при владі. Сьогодні, ми, мешканці незалежної України не тільки вшановуємо пам’ять невинно загиблих, але й висловлюємо свій протест неорадянській владі, яка захопила всю Україну і намагається знищити весь народ. Ми не дамо цього зробити, ми маємо стати на захист себе, як українці, і захистити незалежність нашої Батьківщини. Годі ридати, настав час діяти! Слава нації!»

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації “Студентська Свобода”

Т. 096-778-59-72

kdv_svoboda@ukr.net, dnipropetrovsk.oo.presa@svoboda.org.ua

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста