СТАТТЯ, ЯКА ВАМ НЕ СПОДОБАЄТЬСЯ або КРИМ, ЯК ДЕРАДИКАЛІЗУЮЧИЙ ФАКТОР РЕВОЛЮЦІЇ

Якщо враховувати, що ЗМІ брешуть і того, чого не бачив сам, не було або було не так, допитливий мозок намагається зрозуміти, чому народ, який ще вчора рвав і метав, був готовий розірвати олігархів і знайти винних у загибелі товаришів, зовсім забув і напружено дивиться новини,  які ще вчора вважалися брехнею і балачками.

Чому не буде війни? Чому з політичної точки зору введення військ до Криму – цілком адекватна дія Російських військ? Чому нова влада України не віддає наказ збройного захисту частин у Криму ( до честі офіцерам і військовим – намагаються самостійно відстояти обіцянки , дані присягою своєму народу і які роблять це самовіддано )?  Чому захлинулася революція? Всі ці питання витають в мозку.
Спробуємо викласти нашу точку зору.

У ході найбільш насичених бойовими діями днів Української народної революції, найвідважніші і радикальні її сили почали захоплювати військові частини, звільняючи зброю для народу. У той же самий час , представники Партії Регіонів , що відчували на собі можливість народної розправи , бійці ментовських спецпідрозділів (і згідно з народними припущеннями , бійці, які здійснювали снайперську стрілянину 20 лютого) сконцентрувалися в Криму та Харкові. Ці депутати представляють в парламенті проросійських бізнесменів і олігархів.

Не будемо забувати про ведення контррозвідки співробітниками іноземних , в т.ч. російських спецслужб. Як тільки їм стало відомо про концентрацію регіоналів у Криму та бажанні радикально налаштованих революційних сил відвідати АР Крим з метою упіймання і поданням правосуддю винуватців безчинств і вбивств на землі Української, постало питання про необхідність захистити своїх фінансових союзників. А щоб це якось виправдати в очах росіян і світової громадськості – довга і продумана пропаганда , перебріхування фактів революційного Майдану. Російські ЗМІ представили боротьбу Українського народу за свою свободу , як боротьбу профашистськи налаштованих сил проти російськомовних жителів України .

І Росія ввела війська. Заблокувавши військові частини , солдатів і офіцерів , Росія захищала свої інтереси в регіоні. Українські офіцери і солдати, котрі стали на бік визвольної народної боротьби, могли в очах Росії стати плацдармом для нападу на представників російських інтересів в Україні . Важливим є і той факт , що дестабілізація регіону могла призвести до сутичок між бійцями революції і солдатами ЧФ РФ . Тому Росія превентивно блокувала можливість Українському народові здійснити суд над його ворогами.
Але прості російські солдати не брешуть, коли говорять, що приїхали сюди ” охороняти від можливості терористичних актів ” . Керівництво армії РФ планомірно і довго втовкмачували в їхні мізки, що в Україні кругом – бойовики і фашисти, оскверняють пам’ять і посягають на життя росіян. Риба гниє завжди з голови.

Також не варто забувати про що існували тісні зв’язки між “Батьківщиною ” Юлії Тимошенко , що захопила владу, і Путінською владою. Саме тому , незважаючи на гучні заяви Турчинова ” про повній боєготовності ” ( спрямованих , швидше , на привернення уваги до ситуації і прохань про фінансову допомогу з сторони Заходу – а то регіонали вже розпиляли , а “Батьківщина ” – ще не всі), наказ відкрити вогонь по інтервентам так і не був відданий . Саме тому українським солдатам і офіцерам доводиться беззбройних і героїчно відстоювати свої частини (згадайте лише ситуацію , коли Дніпропетровські десантники , що знаходяться зараз на навчаннях у Криму , відмовилися скласти зброю перед російськими військами і навіть пригрозили підірвати себе разом з технікою ) . Відстоювати , коли нової – старої влади вкрай важливо будь-якими шляхами зберегти владу і відвернути народ.
Ні Росії (з економічної точки зору), ні Україні ця війна не вигідна. Але вкрай вигідна показуха цього конфлікту. Вигідна Росії , встигає не тільки прикрити дупи покидькам і злочинцям України, а й побрязкати обладунками перед світовим співтовариством.

Таким чином , ввівши війська в Крим і блокуючи військові частини Української армії, Росія домоглася :

– За допомогою Українських ЗМІ , що діють в інтересах нової влади , створити враження жахливого вторгнення багаторазово перевищують сили України збройних сил РФ;
– Подібна інформація остудила багато гарячих голів, відбила охоту їх від ідеї поїхати в Крим і карати “Беркут” і союзників Януковича – потрапляти під кулі снайперів російського спецназу знайдеться мало охочих ;
– Вдалося надати фізичне ( паспорта , робота , квартири – бійцям “Беркута” ) і економічне ( час на переказ коштів з гривень в долари і рублі – представникам бізнесу клану Партії Регіонів) притулок багатьом злочинцям і винуватцям соціальної та економічної кризи в Україні , винуватцям загибелі беззбройних майданівців ;
– Сконцентрувати увагу народу України не на соціальних проблемах суспільства, що не на узурпації влади представниками опозиції , які ще вчора домовлялися із злочинним кабінетом Януковича – а на ” зовнішню загрозу ” .

Так що залиште фрази в дусі “Путін збожеволів ” . Аж ніяк ! Путін , одуром народ Росії , прекрасно розіграв Кримський конфлікт на пару з новою владою України . Одуром . Продовжуючи дурити народ – не руками Януковича , так руками Турчіношенко .

До чого ми це ?
– Та до того , що під шумок Криму на місцях замість обраних народом на міських віче начальників самооборони призначаються кандидатури від А. Парубія ( ” Батьківщина”) з Києва.
– Та до того , що прокурором Києва став кум Пшонки, що втік як тільки запахло смаженим.
– Та до того, що винні у вбивстві беззбройних громадян вже як 15 днів не знайдені. І не будуть знайдені – їх призначать , як це завжди буває під-час гучних політичних процесів.
– Та до того , що вчорашній радикал Ярош вже мітить у президенти.
– Та до того , що на наших очах найбільші капіталісти країни – від володаря найбільш високого президентського рейтингу мільярдера Петра Порошенка до призначених губернаторами олігархів Коломойського і Тарути – впевнено набирають положення безпосередніх кризових керівників країни, в якій зовнішня загроза забезпечує їм мандат довіри з боку значної частини населення.

УКРАЇНЦІ! ГЕТЬ продажну ВЛАДУ !  Самоорганізовуйтеся У ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ!
НЕБЕСНА СОТНЯ ЗАГИНУЛА НЕ ЗА ВЛАДУ,  АЛЕ ЗА НАШУ СВОБОДУ!

вони дивляться на нас …

Джерело: мережа інтернет

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста