Студентів Умані примусили захищати хасидів

Студентів уманських вишів примусили завадити потрапити уманцям на міські слухання з приводу побудови котеджного містечка для хасидів.

На пошту “Прометея” прийшов лист від студента Уманського державного педагогічного університету з розповіддю про хасидське беззаконня та протиправні дії в Умані. Як пише студент, у п’ятницю, 16 березня у міському будинку культури відбулось громадське обговорення з приводу проекту комплексної програми з реалізації інвестиційних, інфраструктурних проектів в місті Умань.

“У переддень до заходу зібрали багатьох студентів і пояснили, що ті, хто хоче мати хорошу успішність у навчанні має в обов’язковому порядку іти в міський будинок культури і не впускати туди місцевих мешканців, які проти жидівського засилля міста. Хто не хотів йти, коректно пояснювали, що сесію можна завалити і залишитися ще один рік на цьому ж курсі, а можуть і взагалі виключити з університету”, – пише людина.

Студентів спільно з працівниками місцевих підприємств зігнали до будинку культури за три години до початку заходу і розсадили усіх за попередньоскладеним планом.

“За півгодини до початку слухань двері зачинили і вже не випускали людей на перекур, щоб мовляв ніхто з провокаторів (мешканців міста, а особливо вулиці Пушкіна, де хочуть поселити хасидів) не заважав проводити “чесні” слухання. Тих же з місцевих, хто приходив заздалегідь намагалися усілякими способами не впустити, перевіряли паспорта. Найбільш стійких могли випирати силою. застосовували владу міліціонерів і з їхньою допомогою виганяли людей”, – пише студент.

Зігнаних людей змушували аплодувати та всіляко демонструвати на камери свою підтримку побудови паломницького містечка та кошерних фабрик.

” Викладачів також примусово змусили іти на ці слухання Як розповів один наш викладач, це все проплатили хасиди, щоб показати через ЗМІ, що в Умані усе добре і люди хочуть тут бачити цих жидів. А журналістів було дуже багато”, – йдеться у листі.

Під час слухань простим людям,я кі усе ж змогли прорватися у мінімальній кількості так і не дали можливості сказати жодного слова, виступали лоише депутати, які запевнили, що усе буде добре.

Джерело: Прометей

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста