У Січеславі націоналістичні організації пікетували міську раду за перейменування вулиць Косіора, Чубаря і Постишева

У Січеславі МГО ”Cокіл” та ВО ”Cвобода” пікетували міську раду за перейменування вулиць Косіора, Чубаря і Постишева

15 лютого 2012 року під стінами Дніпропетровської міської ради в день, коли депутати працюють у комісіях, відбувся пікет з вимогою перейменування вулиць Косіора, Чубаря і Постишева. Цих комуністичних вождів визнано винними у скоєнні геноциду українців через організацію Голодомору. Відповідний висновок міститься у постанові Київського апеляційного суду.

Попри мороз, акція зібрала понад сотню небайдужих мешканців Січеслава. Вони вийшли на пікет за підтримки міських осередків МГО ”Cокіл” та ВО ”Cвобода”, бо рішення про перейменування вище зазначених вулиць пройшло комісію міської ради з питань топоніміки, затверджено виконкомом міськради, але його знято з розгляду сесії. Тож, проблема лишається невирішеною.

Як зазначив голова Дніпропетровської міської організації ВО “Свобода” Андрій Денисенко, питання знаходить розуміння у багатьох чиновників та депутатів від різних політичних сил, але його було знято через істерику, яку за лаштунками влаштували окремі депутати-керівники комісій.

«Окремі депутати-члени ПР влаштували істерику, “лягли кістьми” і зняли це питання з розгляду сесії», – повідомив Андрій Денисенко. Він нагадав, що звертався до міського голови з проханням назвати прізвища осіб, котрі чинять опір перейменуванню вулиць, що носять імена злочинців: «Нехай вийдуть і скажуть: “Ми такі-то, – представники такої-то партії – вважаємо, що Постишев, Косіор і Чубар недодушили голодом, недорозстріляли по катівнях українців».

В заході взяв участь і голова міського осередку МГО “Сокіл” побратим Святоша, який зауважив: «На руках совіцьких вбивць – Косіора, Постишева, Чубаря – кров українських селян та інтелігенції, тих, ким ми можемо пишатися, тих людей, хто становив хребет української нації. Неможливо виховувати патріотів України на вулицях, які носять імена катів української нації».

Акція проходила лише під державними прапорами – без партійної символіки. Після акції до людей вийшов керівник справами виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради Микола Отченко, який запевнив, що політична воля для ухвалення рішення про перейменування цих вулиць є. Він пообіцяв, що питання буде винесено і обов’язково розглянуто під час найближчої сесії міськради, котру заплановано на 29 лютого. Згідно з рішенням виконавчого комітету, вулиця Косіора носитиме своє перше ім’я – Бульварна, Постишева – льотчика Попкова, а Чубаря – краєзнавця, патріота, засновника музею лоцманства, лоцмана Омельченка.

Прес-служба Січеславської обласної молодіжної громадської організації “Сокіл”

e-mail: SicheslavSokil@gmail.com, dnipropetrovsk.oo.presa@svoboda.org.ua

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста