Україна сьогодні – комуністична держава?

Чому в Україні сьогодні все так погано? – Постійно задавав собі це запитання, може ми дурніші ніж інші нації? Та ні, з інтелектом в нас все в порядку прихожу до висновку вивчаючі сусідні європейські нації. Може українці зовсім не хочуть працювати? Знову ж ні працюємо нормально, так в чому ж причина?

А давайте заглянемо в духовний світ українців, якими ж ідеями ми користуємось в повсякденному житті? І ось тут починається найцікавіше. В даній статті я зверну вашу увагу на цілісну ідеологію – комунізм, коротко перерахую ідеї 1-го рівня та дам аналіз до чого приводить їх втілення.

Несучою конструкцією КОМУНІЗМУ є:

1) відсутність приватної власності;

2) відсутність засобів виробництва в приватній власності;

3) наявність еліти яка абсолютно все контролює;

4) відсутність підприємництва;

5) поширення ідеї біологічної рівності людей;

6) силове усунення незгідних з “системою”;

7) резервний “рубіж” комунізму – демократія (в СРСР – країні рад, де офіційно була проголошена влада рад, тобто нібито демократія, але насправді керувала країною виключно партійна еліта).

В результаті встановлення комуністичних ідей держава більшість зусиль витрачає на геополітичні цілі а не на розвиток окремо взятої сім’ї.

Що ж твориться сьогодні в Україні? В 1991 р. з розвалом Радянського Союзу ніби й проголошена незалежність, але суть держави фактично залишилася та сама, в тих місцях які є видимо публічними ніби й надана якась свобода (підкинули свободи в приватній власності, в свободі слова, в підприємництві) але в деяких місцях ще більше “докрутили гайки” – офіційно виставляють бюджет України як банкрутуючий і платят населенню фактично копійки, щоб хватило на одяг та продукти – вивели більш нове покоління рабів.

Є ідеї які спрямовані на розвиток , народження нового, вдосконалення, які відображені в націоналістичних ідеях (расові теорії, теорії вождизму, специфічні економічні ідеї) але вони так в Україні масового поширення не знайшли.

Комуністичною державою є та, в котрій втілюються комуністичні ідеї, а не та, в котрій встановлений комунізм. З 1991 р. ситуація трохи змінилася, але саме комуністичні ідеї активно втілюються в життя:

1) робиться тиск на підприємництво;

2) “пресують” інакодумців;

3) перебуваючи в сьогоднішньому економічному полі пересічний українець не може собі дозволити такі матеріальні блага як автомобіль, квартира, сучасна побутова техніка, тобто знаходиться за межою бідності – втілюється ідея заборони приватної власності;

4) офіційно є та ж сама демократія що і в СРСР;

5) така сама еліта , яка думає тільки про себе;

6) та сама злочинна ідея біологічної рівності та ідея можливості навчання;

7) відсутність націоналістичних ідей.

Тому, на превеликий жаль, Україна сьогодні – є комуністичною державою, в якій активно втілюються комуністичні ідеї , згоден декотрі позиції комуністична система віддала, щоб ми могли радіти як діти своєю незалежністю, яка є тільки формальною, та гордитися своєю свободою (від розумних ідей).

Результат – відповідний, кожен народ заслуговує на свою владу. Вихід? – Повноцінна націоналістична ідеологія та втілення її в життя.

Слава нації!

Іван Мельник

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста