Уважаемые налогоплательщики Востока, і Заходу, сьогодні нас кинули на 300 лярдів

Вони навмисне прийняли мовний закон, щоб стравити людей на вулиці і під шумок гребти гроші. Чому ми вкотре ведемся на це?

Я вас дуже прошу прочитайте цей текст до кінця. Він може бути важкий, але це дуже важливо. Нас красіво кинули з тим мовним законом.

Я не оцінюватиму  мовний законопроект, про це багато сказано, не буду писати про порушення всіх норм, процедур, регламенту і Конституції, до чого всі вже здається звикли. Внутрішня інтуїція мені підказувала що це димова завіса, тому я не полінувався переглянути що ж робила і приймала ВР сьогодні  в час, коли парламентська меншість голодувала і билася з так званими правоохоронцями під Українським Домом.

На фоні вулкану емоцій  затравки з голосуванням за мовний проект ,  у ВР фізично сиділо 73 особи,  які в поті чола голосували в парламенті сьогодні чужими картками

За сьогоднішній день  73 самозванці прийняли  20  законів  та  2 постанови а також   7 законопроектів, які від імені Верховної  Ради  подано суспільству як легітимні.  Кожен з тих хто сидів в залі голосував більше ніж за трьох.  Загальна сума сьогоднішніх дерибанів, пільг і витрат з того,  лише з що я можу оцінити, (а не все розумію), становить близько 300 мільярдів, плюс купа всяких привілеїв, за які ми з вами платимо. не може жменька  кулуарно приймати стільки законів такої ваги. Опозиціє – от вам список для подання в Коституційний суд.

отож сьогодні прийнято

Закон „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель, №9634”, яким з-під контролю платників податків  виводяться державні закупівлі за різними оцінками до 270 млрд гривень в рік.

Зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік” (щодо державних запозичень) – залучення китайського товарного кредиту на сільгосптехніку 24.3 мільярда гривень. (чудова підтримка національного товаровиробника, Хюндай нервово курить в сторонці.)

Центральній виборчій комісії на створення та запровадження системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільницях на постійній основі під час виборів народних депутатів України у 2012 році додано 1 млрд гривень. (чудове комусь замовлення на відеокамери, га?)

Дозволено реалізацію чи безоплатну передачу об’єктів державного цінового регулювання Аграрного фонду – тобто йому дають право роздавати те, що закуплено за бюджетні гроші, ясно кому…

Звільнено  з податків національний проект „повітряний експрес”  – податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, ввізного мита та земельного податку фірму-нерезидента, яка споруджує залізничне пасажирського сполучення м. Київ – міжнародний аеропорт «Бориспіль»; будівництво міської кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на ділянці Київ-Бориспіль; будівництво дороги від Подільського мостового переходу до проспекту Ватутіна у м. Києві. Прямі втрати бюджету прогнозуються на рівні 320 млн гривень.

збільшено видатки  за програмою “Державна підтримка будівництва і технічного переоснащення вугле- та торфодобувних підприємств” на 2.2 млрд. грн., у тому числі:

–              на фінансування реконструкції технологічного комплексу скіпового ствола № 1 шахти ім. В.М. Бажанова на 163,0 млн. грн.

–              на фінансування будівництва шахти № 10 «Нововолинська» на 469,0 млн. грн.;

–              технічне переоснащення вугледобувних підприємств та фінансування програми реновації гірничошахтного обладнання на 1590,7 млн. гривень. (це про казочку як Схід годує країну)

– збільшення  на 174,0 млн. грн. видатків із загального фонду Державного бюджету України Генеральній прокуратурі на виконання бюджетної програми “нагляд органів прокуратури за додержанням законів та представницькі функції в суді” (я відразу відчув себе менш захищеним, чомусь)

– Мінюсту ж скасовано витрати 1 млн гривень на “Надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави” («Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зате додано той же  1 млн гривень “Заходи із проведення в Україні правової реформи та виконання законопроектних робіт” («Забезпечення формування та функціонування системи безоплатної правової допомоги» – збільшити видатки споживання на суму 1000,0 тис. гривень у тому числі оплату праці на 733,7 тис. гривень. (радуйтеся убогі)

Змінила порядок обрання Голови Верховної Ради України, Першого заступника і заступника Голови Верховної Ради України, а це є фундаментом парламентаризму і фактично тягне на статтю про узурпацію влади

Змінено поширення закону про „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” у частині державного нагляду (контролю) за дотриманням ліцензійних умов транспортування природного і нафтового газу трубопроводами та його розподілу, постачання природного газу, зберігання природного газу. (не можу з ходу оцінити, але всі кулуарні газові рішення чомусь довго смердять)

Прийнято Закон несення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту військовослужбовців, виплати одноразової грошової допомоги у разі їхньої загибелі (смерті), встановлення їм інвалідності чи часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, яким поміж 83 сторінок пільг і доплат серед іншого іншого встановлено Розміри одноразової грошової допомоги працівникам силових структур при отриманні травм під час при виконання ними службових обов’язків по охороні громадського порядку у розмірі до 24 посадових окладів. Ага, покричіть тепер „міліція з народом” – мєнти тепер самі будуть на рожон з усіх сил лізти. Інші силовики і службовці  армії отримують багато подібного, а аз загибель сім’я отримує достойону компенсацію, цікаво б порівняти її з тою яку отримують зонах військових дій.

Внесено 23 сторінки змін до  Закону України “Про організацію оборонного планування” . серед поміченого – змінено визначення поняття ресурсів у оборонному плануванні  які тепер включають  матеріально-технічні, енергетичні, фінансові, інформаційні ресурси, продовольства, земельні і водні ділянки, комунікації, фонди та майно з метою досягнення необхідного рівня спроможностей сил безпеки та оборони. Хочеться почути думку фахівців військових, але на мій дємбєльський рівень розуміння, не може 73 самозванці з чужими картками в руках, кулуарно приймати зміни до оборонної системи країни, це військовий переворот…  (Тобто пряма дорога до дерибану існуючих запасів для досягнення необхідного рівня – відкрита).

Вони навмисне прийняли мовний закон, щоб стравити людей на вулиці і гребти гроші. Чому ми ведемся в котрий раз? Цю верховну раду треба міняти повністю – всіх до одного. Жоден хто був депутатом хоч раз туди не має бути обраний. Мудрі  і корисні підуть радниками, а баласт нам дуже дорого коштує.  Досить!

Вся ці цифри вражаюче швидко привчають нас до відчуття що мільярд туди-мільярд сюди – без різниці. Після колосальних витрат на футбольний чемпіонат , я  кожного разу закипаю коли люди знов збирають гроші на лікування дитинки, бо в цій країні нема лікарні, яка може допомогти. Нам, платникам податків і Сходу і Заходу платити по векселях цих так званих народних так званих обранців.

Святослав Павлюк

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста