ДВІ ЄВРОПИ. ДВІ УКРАЇНИ

Незламний борець за свободу та справедливість для всіх пригноблених України Нестор Махно стверджував, що «жодна з політичних партій ніколи не захищатиме інтереси простих людей. Жодна партія ніколи не здобуде свободу для народу. Тільки сам народ, організований та готовий до боротьби, зможе звільнити себе від рабства та пригноблення». Варто запитати сьогодні у вас, людей, що не побоялися вийти на боротьбу проти режиму: «Чому сьогодні ми дозволяємо політиканам різних кольорів повчати нас, за що і проти кого боротися, куди нам йти і кому вірити?».Чи були ці політикани з нами в перший день цього майдану? Чи були вони на Майдані, під дощем, в оточені «тітушек» та злочинцях в погонах? Ні. Всі ці спасителі сиділи в своїх затишних депутатських кабінетах та торгувалися між собою за звання «найвідданішого друга Європи».
І тільки коли вони зрозуміли, що люди можуть без них та їхніх партій відстояти своє право на європейський вибір, вони наввипередки прибігли сюди. І тепер всі ці політикани запевняють нас в тому, що тільки вони знають, куди нам треба йти, і тільки вони зможуть нас ввести у «європейський рай».
Але чи Європа всіх цих яценюків, тягнибоків, кличків, януковичей – це та ж сама Європа, за яку вийшли на вулиці сотні тисяч простих людей?
Не варто обманюватись. Як існує дві різні України: Україна для багатих та всевладних та Україна для бідних та безправних. Так само і існує дві різні Європи. Європа для політиканів, олігархів та чиновників. Та Європа для нас з вами, тих хто не належить до так званої еліти.
В чому різниця?
Європа для політиканів – це Європа, в якій вони заможні, поважні та успішні. Це маєтки вже не в Боярці або Кончі, а в Швейцарії та Провансі. Це вже не офшорні валютні рахунки, а цілком легальні мільйони та мільярди у солідних банкових установах.
Але для нас з вами в такій Європі місця немає. В Європі тягнибоків, кличків, яценюків, януковичей і т.д. на нас чекає безробіття, злидні та приниження. Сім мільйонів наших братів та сестер вже в Європі, але їх життя там мало чим відрізняється від життя безправних рабів. Європа, за яку ми сьогодні вийшли на вулиці – це інша Європа. Це Європа, в якій на роботу влаштовують тільки офіційно, в якій не звільняють без жодних причин (або через те, що у хазяїна не вистачає грошей на новий «бентлі»).
Це Європа, в якій не закривають лікарні та школи, а навпаки є можливість отримати найкращу медицину та освіту для кожного, незалежно від товщини гаманця та родинних зв’язків. Це Європа, в якій не зустрінеш «бариг» у владних кабінетах, продажних ментів та безкарних мажорів. Ось за яку Європу ми сьогодні вийшли на вулиці. Це наша Європа, а не Європа політиканів та олігархів.
Сьогодні, вийшовши на вулицю, ми вже змінили Україну.
Наша боротьба, це боротьба не за депутатські мандати та урядові портфелі.  Наша боротьба – це боротьба за країну, в якій не має розподілу на людей статусу «VIP» та людей статусу «БОМЖ».
За країну, в якій замість брехні, політиканства та пригноблення, панують совість, рівність та соціальна справедливість для кожного.  Здобути таку країну ми зможемо тільки самостійно, без політиків та партій. І тільки здобувши Україну «без хлопа і пана» ми увійдемо в Європу не як раби та жебраки, а як рівні та  вільні люди.
Або воля, або смерть!

© Заграва

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста