Вшанування жертв Голодомору в Дніпропетровську

26 листопада 2011 року обласні осередки молодіжної громадської організації “Сокіл” та Всеукраїнської молодіжної громадської організації ”Студентська Свобода” разом вирішили провести акцію вшанування пам’яті багатомільонних жертв геноциду українців, який здійснила радянська влада шляхом штучного голоду у 1932-1933 рр.

Голодомори і репресії, влаштовані в Україні більшовиками, забрали мільйони життів українців і залишили незгладимий чорний слід в історії України. Соціалістичні експерименти над українською нацією в соціально-економічній сфері не призвели до побудови славнозвісного “світлого майбутнього”, а лише набрали небаченого за своїми масштабами “театру абсурду”, якого не знала ще світова історія. Зграя інородців-більшовиків, що захопила владу в Росії, намагалась знищити цілий народ – українську націю – у своєму намаганні укріпитись при владі.

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Студентська Свобода” спільно із Дніпропетровською обласною молодіжною громадською організацією “Сокіл” згадають цю трагічну сторінку в історії українського народу і вшанують пам’ять мільйонів українців, що в муках загинули від рук більшовицької наволочі шляхом штучного голоду 1932-1933 рр.

Місце проведення акції – 9 км Запорізького шосе.

Початок акції – о 10:00.

Українці, не будьте байдужими!

Посилання для охочих приєднатись до акції: http://vkontakte.ru/event25677191

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації “Студентська Свобода”

Т. 096-778-59-72

kdv_svoboda@ukr.net, dnipropetrovsk.oo.presa@svoboda.org.ua

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста