З України депортували лідера проросійської козацької організації

Окружний адміністративний суд Криму задовольнив позови МВС та СБУ про негайну примусову депортацію до Росії лідера проросійської козацької організації «Соболь» Віталія Храмова.

Правоохоронні органи ініціювали його видворення за незаконне отримання українського паспорта та подвійне громадянство. Віталій Храмов одночасно є громадянином Росії та України.

Крім того, суд погодився із висновками обвинувачення, що громадсько-політична діяльність лідера «Соболя» «призводить до розпалювання міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі у Криму, а його подальше перебування на території України становить загрозу громадському порядку».

Протягом ночі рішення суду, відповідно до якого Віталій Храмов не матиме права в’їзду до України протягом наступних п’яти років, було виконане.

Сам Храмов із вироком суду не погодився, назвавши його «політично вмотивованим». На його думку, уряд автономії в такий спосіб мститься йому за антивладні висловлювання.

Депортацію Храмова раніше підтримували лідери українських, єврейських та кримськотатарських організацій півострова.

Нагадаємо, у липні цього року Окружний адміністративний суд Криму підтримав подання СБУ про видворення екс-президента Криму Юрія Мєшкова з території України з обмеженням терміну в’їзду строком на п’ять років.

Джерело: BBC

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста