Заява Крайового Проводу Січеславського ”Соколу” з приводу всеукраїнського вотуму недовіри Табачніку

23 березня Дніпропетровська обласна рада з якогось дива прийняла рішення про позитивну оцінку діяльності псевдо міністра та українофоба Дмитра Табачника. Обіцянки команди Президента Вктора Януковича, до якої належить і Дмитро Табачник, про покращення життя напряму торкнулось студентську молодь Січеславщини. Саме цей регіон, після Донбасу, має стати основним плацдармом для агітаційної обробки та зомбування Партією Реґіонів молодого покоління українців.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, який систематично працює на витіснення з українського освітнього та публічного простору української мови, літератури та історії, який знищує систему освіти в Україні, з моменту вступу на посаду міністра розпочав неадекватні дії.

Слід нагадати, що коли кучмівські наступники у вигляді “данєцької команди” в шахрайський спосіб захопили всю повноту влади в державі, українська громадськість завмерла в очікуванні чогось страшного. І це страшне насправді сталося. Перші ж кроки нової влади повернули до владних кабінетів старі українофобські кадри, що не перший рік з затятістю справжньої п’ятої колони винищують усі паростки українськості навколо себе, демонструючи зневажливе ставлення до мови, культури, традицій, звичаїв та цінностей народу, що дав своє ім’я державі, якою вони взялися керувати.

Найбільш промовистим ляпасом українській нації стало, безперечно, призначення Дмитра Табачника на посаду міністра освіти і науки, молоді та спорту України. Хто такий Дмитро Табачник жодному свідомому патріоту пояснювати не треба. Як не треба багато уяви, щоб зрозуміти, що без потужного спротиву громади українська освіта дуже швидко перетвориться на печерне комуно-імперське кубло.

Так, наприклад, рішення депутатів Дніпропетровької обласної ради було прийняте абсолютною більшістю: Дмитро Табачник зібрав 100 голосів з присутніх 117. Офіціальним приводом для написання хвалебного листа псевдо міністру стало, нібито, звернення ректорів всіх вишів області. Втім, чому освічені люди доручили депутатам робити те, на що вони не мають компетенції – залишилось незрозумілим. А в кулуарах вже говорять про те, що сам Дмитро Табачник, або хтось з його міністерства балотуватиметься на майбутніх виборах до Верховної Ради по одному з округів Січеславщини, тож у такий спосіб готує для себе ґрунт.

Зважаючи на все сказане вище члени молодіжної громадської організації “Сокіл” на Січеславщині рішуче протестують проти подальшої узурпації посади міністра освіти і науки, молоді та спорту України людиною, яка зневажає український народ. Крайовий Провід Січеславського ”Соколу”нагадує, що за цим, та іншими подібними призначеннями криється задум руйнування української за духом освіти та перетворення її з кузні патріотичних кадрів для держави на фабрику з продукування проросійськи налаштованих космополітів.

Ми вимагаємо негайно припинити тиск на ректорів через ситуацію, яку створив сам псевдо міністр освіти і науки, молоді та спорту України. Наша організація постійно і послідовно захищає права українських студентів і буде надалі захищати молодих українців. Досить терпіти беспредєл! Слід захистити свої конституційні права!

Крайовий Провід Січеславської обласної молодіжної громадської організації “Сокіл”


Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста