Змінюйте систему, а не окупантів!

Поки в Києві відбуваються масові акції протесту за євроінтеграцію, в Італії протестуючі вимагають виходу з євро-зони. Акції протесту були організовані через непомірно високі податки.

Італійці, які протестують проти економічної політики свого уряду, перекрили дороги по всіх Апеннінах. Серйозно ускладнено рух транспорту біля північних італійських міст – Генуї, Імперії і Турина. В останньому були зафіксовані найзапекліші протистояння – тут мітингувальники закидали поліцейських пляшками із запальною сумішшю і петардами.

Організаторами акцій протесту є ініціативні комітети в Апеннінах. На вулиці вийшли представники самих різних професій і верств населення, які важко переживають кризу.

Варто відзначити, що близько чверті населення Європи страждає від бідності, а це понад 124 мільйонів людей. Про це сказано в дослідженні Європейського статистичного агентства. При цьому, згідно зі статистикою, цифра ця неухильно зростає.

По своїй суті Європейський Союз нічим не відрізняється від Митного Союзу. Вони обидва є глобалістичними монстрами, мета яких поневолення та визискування народів. І ЄС і МС також фактично є імперіалістичними проектами. Сьогодні імперіалізм набув інших форм. Зараз не потрібно військовою силою захоплювати території інших країн. Зручніше брати їх в економічне ярмо під виглядом так званих союзів.

Гаслом національно-визвольних змагань ОУН-УПА було “Воля народам! Воля людині!” Тому будь-які інтеграції в систему світового глобалізму є прямим запереченням цього гасла та визвольних ідей. Навпаки ідея українських націоналістів була спрямована на знищення цієї системи. Тому, ті хто шанує своїх дідів-повстанців, але завзято та фанатично виступає за вступ в Європейський Союз, чого би це в результаті не коштувало, задумайтесь.

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста