Звернення Військової Національно-Визвольної Організації 1-го Українського Фронту до українців.

Смерть гітлерівсько-сталінським окупантам!

До раненого бійця. Дорогий брате!

За що нас калічать? За що ми кладемо свої голови, за яке життя, за чиї інтереси? — Це кат Сталін хоче замість Гітлера панувати над народами. Через нього ми гинемо по госпиталях і лягаємо трупом в чистому полі! Кремлівський дракон сказав, що ми дійдемо лише до Сяну і Бугу, а там буде битись польська армія. А що ж вийшло? Тепер нас топлять у Вислі, женуть автоматами на Прусію, летять наші голови під Варшавою, а кінця війни ще не видно.

На фронті гибне тільки наш брат-українець. За таємним наказом Сталіна від 12 січня 1944 року СП № 0017 — трудящих України гонять тільки в першу лінію фронту, стріляють їх сотнями тисяч, щоб пізніше легше було кувати Україну в більшовицько-московські кайдани. І ніхто мерців не закопує, ніхто важко поранених не підбирає.

Під Львовом лежав у полі ранений Бабій Сава Олександрович — боєць 812 полку 304 стрілецької — Житомирської дивізії. Він три дні спливав кров’ю і ніхто з санітарів не підібрав його. Цей син Поділля що народився в селі Семиківцях Чемеровецького району, помер як бездомний жебрак. Так умирають деcятки тисяч бійців-українців. Трупи валяються на бойовищах як колоди, а чорні круки видовбують їм очі. Лише в час останніх наступів під Холмом не підібрано 314 трупів, під Бродами 1318, в околицях Львова 930, біля Ясс — 279 трупів.

Брати! Кривавий деспот Сталін по українських кістках хоче зайти як найдальше на Захід, щоб запрягти в московське ярмо нові народи. Не вийде! Хай московські держиморди самі воюють за плани мракобіса Сталіна. А плани його — це сон рябої кобили. Хіба ж не видно, що цією війною заправляють англо-американці? Вони водять дурного Сталіна за повід як цигани сліпого ведмедя на ярмарку.

Брати! Ми прогнали Гітлера з України. Тепер пора голови зняти кремлівському цареві Сталіну, його соратникам Хрущовим і терористичному апаратові — НКВД. Тоді настане щасливе життя на Україні — без колгоспної панщини, національного гніту, без Сибіру, без голоду, концтаборів, стахановщини, штрафів і надзвичайних судів. Тоді Україна, як Самостійна Держава, буде жити в дружбі і приязні з усіма вільними народами.

Брати! Одужавши, повертайтесь додому. Український народ допоможе вам пробратись до рідних сіл і міст. На місцях організовуйте бойові повстанчі загони і вливайтесь до Української Повстанчої Армії — єдиної визвольної Армії українського народу.

Хай живе Самостійна Україна!

Слава Революційному Урядові України — Українській Головній Визвольній Раді!

Смерть Гітлеру і Сталіну!

Військова Національно-Визвольна Організація 1-го Українського Фронту

Передай товаришеві!

Ховай від ворогів.

Bandera.lviv.ua :: Бібліотека націоналіста